HRVATSKA SRAMOTA USRED ALMEREUA: / Pogledajte kako je Nizozemska očitala lekciju košarkašima Ivice Skelina

Image

Hrvatska košarkaška reprezentacija jučer je u Nizozemskoj, točnije u Almereu, doživjela debakl u prvoj utakmici kvalifikacija za odlazak na SP 2019.

25.11.2017.
9:27
Screenshtot: You Tube
VOYO logo

Izabranici Ivice Skelina doživjeli su poraz 68-61. Debi Skelina na klupi Hrvatske pretvorio se u noćnu moru, a nakon susreta na presici, točnije prije njezinog početka, dogodila se situacija koja najbolje dočarava kaos koji vlada u reprezentaciji, o čemu više možete pročitati - OVDJE.

Image
CIRKUS NAKON DEBAKLA: /

Izbornik Skelin i Krušlin nisu znali da su mikrofoni uključeni! 'Zašto smo us*ani?'

Image

DEBAKL HRVATSKE U NIZOZEMSKOJ: Izabranici Ivice Skelina osramotili se protiv košarkaškog liliputanca

Iako se početkom posljednje četvrtine činilo kako će Hrvatska osvojiti prva dva boda u kvalifikacijama, to se na kraju nije dogodilo.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Nizozemci, koji su u prvih pet i pol minuta četvrte četvrtine bili bez postignutog poena, sa sedam uzastopnih pogođenih slobodnih bacanja stigli u vodstvo od 57-54.

U samoj završnici susreta u junaka nizozemske pobjede izrastao je Yannick Franke koji je pogodio tricu za 62-57 1:46 minuta prije kraja utakmice, a zatim i ulaz za 64-59 na ulasku u posljednju minutu. I to je bilo dovoljno za pobjedu.

Vrijedi spomenuti kako je Hrvatska u Nizozemsku bila otputovala u iznimno oslabljenom sastavu, bez 15-estak najboljih igrača.

U videu dolje možete vidjeti kako je Hrvatska odigrala protiv Nizozemske.