• vikot
  • vikot 14.10.2007. 15:36

Ovdje istresite sve.

• rom@nski
  • rom@nski 14.10.2007. 20:03

e ajd obriši onu moju duuuugu grupu koja se neda otvorit:-)
    ja joj nemrem niš

• Vedrana
  • Vedrana 14.10.2007. 21:14

Mogu li se "eventi" preimenovati u događaje, događanja, zbivanja ili koju god hrvatsku riječ? Tako da prestanemo hraniti jezično čudovište anglizacije? Molim vas, molim vas.

• buly
  • buly 14.10.2007. 23:17

rom@nski: evo rucno skracena, ubuduce bi trebalo bit ok...

• obasjana
  • obasjana 17.10.2007. 12:02

e, kako da se javim u neku grupu?
    na ploču npr..učlanila sam se i ništa

sorry, plavuša :)

• Merlin
  • Merlin 17.10.2007. 12:36

Treba biti popis svih grupa.
    Otovorio sam grupu PUTOVANJA i vec su se otvorile druge grupe istog imena.

• Merlin
  • Merlin 17.10.2007. 13:06

Albumi su se vec par puta sami preimenovali u ime grupe. Primjerice Irska u PUTOVANJA

• she_she
  • she_she 17.10.2007. 13:38

nastala je anarhijaa................ poplava svega i svacega... :)

dakle, mozda zelim:
    1. vidjeti grupe i forume gdje sam nesto pisala... negdje
    2. manje slikice (avatara) na naslovnici
    3. ne gledati tko je kome postao frend, ako ja s tim osobaa nemam veze... ili neka bude, ali sitnije... mozda u dnu ekrana..

• sony
  • sony 17.10.2007. 15:01

napravite sasvim običan popis korisnika bez avatara ( ili nek budu manji )zaboga kad budemo imali po 100 prijatelja bit će 15 stranica za otvaranje ...svaki put moram ići u svoj profil da pozovem grupu u koju sam učlanjen koje su male i nisu na glavnom popisu ...neki su ustanovili da im firefox i opera ne odgovara jer ne podržava neke dijelove, skidali su nove inačice flush playera ali ne ide (ksenija,brko)....inače ja sam skužio kako to sve radi i nemam problema ali me usporava jer nema linkova za brže kretanje siteom...
    @she_she :kad s e otvori ovakav site svi su pozvani da se na neki način iskažu ..to i čine ...odaberi nekoliko grupa u kojim ćeš se kretati a ostale zanemari ...

• vikot
  • vikot 17.10.2007. 16:09

@Merlin Ovo sam i ja primjetio ali ne mogu skuziti kad se to dogadja. Znas li otprilike u kojem trenutku se preimenuje?

• Merlin
  • Merlin 17.10.2007. 16:27

Ne, ali jutros kad sam prvi put otvorio stranicu su bila druga imena albuma

• vikot
  • vikot 17.10.2007. 18:56

nasli smo sta je. kad bi se mijenjale postavke grupe onda bi se preimenovali albumi. ne shavacamo zasto smo to tako napravili :)
    bice sredjeno uskoro.

inace i onaj problem sa grupama istog imena ce biti rijesen uskoro

• WolverineX
  • WolverineX 23.10.2007. 22:34

Javlja se problem sa notifikacijom za poruke. Pogledam pristiglu poruku i onda kad kliknem na neki link za druge stranice opet se pojavljuje notifikacija makar nova poruka nije stigla

• WolverineX
  • WolverineX 23.10.2007. 22:36

Oznake za to tko je online mi ne rade. Svi su offline.

• Smokvica
  • Smokvica 26.10.2007. 23:50

. e i jako me nazivcira sto je malo malo nesto u kvaru.em nemogu na svoj account em nemogu vamo tamo .cemu tolike greske.

• Zeus
  • Zeus 2.11.2007. 06:49

mislim da treba jos puno puno toga doradit ili ti fixirat na ovom trosjedu,neznam stvarno sta ovi misle s ovoliko gresaka postic?Sto se ekipe tice nije los,evo stvarno ima vas dosta pametnih i inteligentnih pa nije dosadno malo lutat po ovim forumima itd. makar stvarno nekuzim kak ja uvijek dodem kad ekipe nema on line:(

• Ksenija
  • Ksenija 16.11.2007. 14:51

Ksenija

Na primjer nalazim se na trosjedu i vidim da mi je došla poruka na ploći
    pa onda moram na to kliknuti, to me odvede do moje pošte pa onda tamo kliknem da dođem do svoje ploče(poruke). Pa zašto ne mogu ravno do ploče kada sam i tako na trosjedu. Probala sam na sve moguće načine ali ploča samo postoji kada idem preko Pošte. Inače sve pohvale trosjed mi se jako sviđa makar me na samom početku rada jako iznervirao Ajme imam kursor sada ugodno iznanađenje. Pozdravček ekipi

• ki_ponet
  • ki_ponet 19.12.2007. 22:03

problem. napišem poruku na ploči i čekam odgovor ali niš. moram reload-at stranicu da bih vidio odgovor. ako slučajno nije odgovoreno moja poruka se ponovno pojavi. da li je to riješivo i kako?

• Čoban
  • Čoban 19.12.2007. 22:05

bemti...

evo već mi lakse

• iskra
  • iskra 20.12.2007. 06:10

ja se zalim ( protestiram cak) sto nisam dobila majicu :)