• Anci
  • Anci 14.10.2007. 20:03

nemam ih trenutacno jer sam otkrila sto mi je trebalo kad sam natipkala ovu temu, no to ne znaci da se drugi ne mogu nadovezati :)

• sony
  • sony 14.10.2007. 22:57

brod koji tone svi napuštaju .. meni se čini da je porinuće ovog broda sasvim uspješno obavljeno i da brodolomnike primamo motvorenog srca i duše !!!

• she_she
  • she_she 15.10.2007. 10:19

Sony: a di je sampanjac?

• Merlin
  • Merlin 15.10.2007. 11:20

Meni se i na drugom kompu u uredu preljeva naslovnica desni dio preko sredine tako da su recimo albumi prekriveni

• vikot
  • vikot 15.10.2007. 12:25

daj samo lupi f5.
    to je zato sto ti je ostao stari css.
    to se ne bi trebalo dogadjati ubuduce.

• Merlin
  • Merlin 15.10.2007. 15:42

Yesss

• Merlin
  • Merlin 15.10.2007. 15:45

Bilo bi idealno kad bi se pri otvaranju moje moj trosjed ikone vidjele sve promjene od komentara na moje slike do postova koji su se nadovezali na moje.

• Anci
  • Anci 16.10.2007. 13:57

malo je zbrkan site, trebalo bi mozda jos povezati neke stvari -ili jednostavno nisam u stos upala jos ;) ... ponekad mi ne dozvoli pisati po ploci, odgovarati na temu...

• sony
  • sony 16.10.2007. 14:05

za svaku grupu je potrebno ulogirati u nju da bi se moglo komentirati !!!!!...koliko nejasnoća ...:):) viktore što nisi napravio nešto kompliciranije tada bi se svi snašli bez problema dakle UJZS u praksi :):)
    she_she : u subotu na cvjetnom kad se budu dijelile majice !!!!! :):)

• sony
  • sony 16.10.2007. 14:09

@ vikot: da ne idem na help desk : daj nekako uradite da post koji se pošalje bude prvi a ne zadnji !!!! mnogi ga neće ni pročiati a desit će se da nakon 128 dana post koji je prvi napisan bude na vrhu ...i tko će se još petljati tražeći ostale svježije postove :)!!!!

• vikot
  • vikot 16.10.2007. 17:27

na sta to mislis. na forum ili nesto drugo.
    namjerno sam na forumu stavio ovako jer je to uobicajeno.
    svuda ostalo je obrnuto.
    neznam, najlakse mi je to okrenuti. sta drugi misle?

• Ksenija
  • Ksenija 16.10.2007. 20:51

Izgleda da mi se duh trosjeda smilovao i mogu postaviti pitanje. Radim sa Mozilla Firefoxom i vjerojatno mi se zato dešava da na naslovnici u drugom kvadratu je sve bijelo. Ako želim ići u neku od grupa ne mogu jer nemam na što kliknuti da se logiram . Već po malo gubim živce i bilo bi mi žao sada sve napustiti pa molim za pomoć.

• she_she
  • she_she 16.10.2007. 21:10

nemam pojma di da ovo napisem pa evo tu... :)

dakle... dodjem veceras na trosjed i ono... vidim sliku lika sa onim glupom zelenim kvazi gacama na blog-u... hrpu cudnih novih faca...

okej, nisam ocekivala babinjak od 10 ljudi, ali sad vise ne znam di su oni koje trazim, di su forumi, di su mi grupe... moze malo neke igre privatnosti... neki sredisnji prozor (kojeg prvog vidim) sa nekim linkovima koji su onda moj izbornik.. sto sam ja zapravo htjela reci.... zgubila sam se :)....

• Anci
  • Anci 16.10.2007. 21:24

sony znam da se moram pridruziti, pridruzenoj mi neda napisati nista, no to je samo ponekad!

• Karlo
  • Karlo 16.10.2007. 21:54

zašto mi, kada stisnem tipku browse u avatar meniju, na otvara prozor za traženje fotke, isto tako mi ne uploada fotku kada manualno upišem put

• Pollux
  • Pollux 17.10.2007. 07:39

ne mogu naci grupu Slavonija

• Ksenija
  • Ksenija 17.10.2007. 09:48

Sada sam kliknula na napis +odgovori i postavljam pitanje(logika mi govori da trebam odgovoriti) ali ja imam pitanje i gdje da ga postavim da dobijem odgovor. Tu sam jučer postavila pitanje i normalno da nema odgovora kada je postavljeno na +pitanje. Kliknem na helpdesk a on mi se izvinjava i šalje me na moju stranicu. Znate meni je dosta odoh ja pa se vratim za koji mjesec kada se sve sredi i ja mogu nešto tu radit. :)

• vikot
  • vikot 17.10.2007. 15:21

Vidim da vas najvise buni ovo sa grupama. To cu isto dodati na stranicu "moj trosjed".
    Sad mozete vidjeti listu svojih grupa tako da odete na svoj profil (klik na svoje ime). Tamo cete vidjeti listu svih grupa u kojima ste clan.

• vikot
  • vikot 17.10.2007. 16:05

evo popravljeno ovaj cas :)