• Max Jurković
  • Max Jurković 25.1.2015. 13:54

Imao sam samo 14 godina kada me otac izbacio iz kuče prvi puta sa samo 20,00 Kn u đepu samo otišao na more i radio poslove za koje nikada nisam mislio da ću ih raditi.Nakon nekoliko mjeseci na moru otišsao sam u grad di je živjela moja obitelj i naravno pomirio sam se sa njima iii sve se vratilo u stari plan a to je ne imanje novaca u obitelji i zapravo novac je bio glavni krivac za svađe u mojoj obitelji i rastave roditelja i najviše je kriv bio za to što nismo imali za hranu svaki dan.... Sada kad se sijetim što sam prošao sve da bih došao do ovoga što imam danas zapravo mi i nije žao jer da se nije sve izdogađalo kako se izdogađalo nebi imao danas sve ovo što imam.. Naime najviše sam zapravo zahvalan svojem ocu jer je on taj koji je pokrenio sve ovo i koji me je zapravio stavio na noge i stavio na put na kojem mogu birati ulicu sa svijetlom ili ulicu bez svijetla koja bi me zapravo dovela do nečega što se zove kriminal zapravo... Ja ... Ja sam krenio ulicom koje je imam osvijetljenje i zaista nisam pogriješio .... Mnogi od vas danas nemaju i ja sam sam sebi zapravo obećao da... Kad stvorim dovoljno novca sebi u životu da ću svoje znanje prenijeti na osobu koje se nalazi u istoj situaciji kao i ja sa svojih 14 godina sa 20,00 Kn u đepu. Naime ja vam mogu omogućiti kako stvoriti novac sa minimalnom svotom novca a to je 100,00 € ne kuna nego eura... u samo par minuta za vašim kompjuterom ili tabletom ili možda ćak smartfonom možete zaraditi 200,00 € sa tim da imate početni ulog od 100,00 € znaći za samo par minuta možete poduplati taj novac za sebe ... Ja danas imam 10 osoba u HR koje rade posao koji ću ja omogućiti jednom od vas .. Onome koje će mi isprićati nešto o sebi i svojem životu tih 10 osoba koje rade za mene imaju ugovor samnom u kojem piše da svaki dan znaći mene će isplačivati samo 100,00 € dnevno svatko od njih što znači da ja svaki dan zaradim 1000,00 € moji mjesečni prihodi iznove 30,000,00 € Samo zato što sam dao i pokazao kako se može zaraditi.

Daću vam primjer.

Danas počnete raditi za mene i uložite 100,00€ danas već možete imati 1000,00 € na svojem računu i sutra opet i svaki dan sve do kraja vašeg života. Svaki dan ukoliko zaradite 500,00€ meni ide 100,00 € vama vaših 400,00€ sutra zaradite 10,000,00 € meni ide 100,00 € bez obzira koliko zaradite meni ide samo 100,00 €

Nadam se da ima osoba koje vijeruju da mogu i žele zaraditi a ne samo sjediti i primati novac od roditelja ne!!! Budite vi ti koji će davati svojim roditeljima :)

Javite se na e-mail: pulaistra@net.hr i postanite dio tima koji zarađuje!!!

• S Machina
  • S Machina 23.3.2015. 01:54

moze neki detalj? ali ovdje na otvoreno