• kauch
  • kauch 1.11.2007. 21:23

Eto, nastavak grupe Seks sa istim spolom. Ovdje možete opisati svoja istospolna iskustva ako ste ih imali. Kako vam je bilo, kako je došlo do toga, zašto bi/ne bi to ponovno napravili...

• morpheus
  • morpheus 2.11.2007. 15:53

Evo moj mali doprinos ovom forumu. Ja sam ih bas i dosta imao. To se meni užasno dopada. Iako nije sve u seksu dobra je to zabava, to svi znamo. Kako je došlo? Pa eto spontano jer sam dugo brijao vec dok sam bio u pubertetu da probam seks sa dečkom. To nije bilo jednostavno jer nemas sto gdje pitati, kad si naravno zatvoren i krijes svoju sklonost.
    Ipak, nekako te osjecaj uvijek odvede do sličnih tebi, često puta na način koji i nije za pohvaliti se ali eto svak se snalazi kako zna.
    Jednom sam upoznao fakat zgodnog dečka na bazenu i skompali smo se spontano.
    Šteta je što nisam bio spreman održavati kontakt, jer nisam imao volju onda.
    Eto za početak, da ne zauzmem cijeli prostor na forumu :)

• kauch
  • kauch 2.11.2007. 16:24

pa eto morpheuse... a kad bi usporedio seks sa curama i onaj sa dečkima? Kome daješ prednost?

• morpheus
  • morpheus 2.11.2007. 18:41

Imao sam srecu da probam i seks s curama, jer me to poslje istospolnog sexa privlačilo, jednostavno me zanimalo. Ipak, prednost dajem dečkima, jer to nekako doživljavam baš onak istinski i puno žešće. If you know what I mean ;).
    Rekao, bih strastvenije. Mislim cure su o.k, ali one su nekak nježne i automatski se moram drukčije postaviti.

Kak si ti počeo i čemu ti daješ prednost ?

• kauch
  • kauch 2.11.2007. 20:21

Ja? Pa dečki me privlače od malena, i do sad sam probao samo sa dečkima... btw imam dečka trenutno :) i da, seksamo se hehe... ali smatram da seks nije, i ne bi trebao biti, primarna stvar u vezi... ima puno toga: razumijevanje, privlačnost na psihičkoj razini, i sl. Uostalom, seks prakticiram samo u vezi...

• kauch
  • kauch 2.11.2007. 20:34

E, možda bih trebao napomenuti da su me privlačile i cure, ali ipak je želja za seksom sa dečkima bila pa sa curama nisam probao... ne privlače me toliko seksualno

• morpheus
  • morpheus 2.11.2007. 20:47

Kak dugo si u vezi.. i kak ste se našli. Baš me zanima :) jer ne znam kak bi to funkcioniralo kod mene, znam da nije sve u seksu, ali kaj ja znam, čim je veza u pitanju onda počne sve nekak naopak. Mislim ne traje to dugo kod mene. Više mi se sviđa da bude to nekak kao prijatelji, jer nema toliko napetosti i obaveza kao. Mislim veza ne bi trebala biti obaveza, ali to onda postaje kod mene nekak preozbiljno. Eto zato me zanima, jesi li dugo u vezi i kak to funkcionira.
    Kad si osjetio da te privlače dečki? Meni je bilo 11 godina kad su se hormoni počeli buditi :)

• kauch
  • kauch 2.11.2007. 21:24

Pa tako negdje, 5., 6. rezred osnovne je počelo hehe... u biti ulaskom u pubertet... ali trebalo mi ej dugo vremena dok se odlučim probati hehe... kako funkcionira u vezi? Pa isto kao u vezi između cure i dečka... nismo mi zajedno samo zbog seksa, nego zato jer si odgovaramo na više razina (od one emocionalne pa nadalje)... Meni je bitnije da se mi kužimo, da znam da se na njega mogu osloniti, zajebavati se kad želimo, maziti se, ići vanka i tako... seks je samo nadgradnja uspješne veze... nije da se sad ne seksamo, seksamo se naravno :) u ovoj vezi sam cca. tri mjeseca... prije toga sam bio u vezi dvije godine

• |-2Delux'Element-|
  • |-2Delux'Element-| 3.11.2007. 13:35

Jebote vi ste bolesni!!
    Pa koji vam je e??
    Daj momci izadjite van i ulovite neku zensku nemojte se zajebavat jer ovo sto vi radite nije normalno!!

• kauch
  • kauch 3.11.2007. 13:44

Pravo na vlastito mišljenje je osnova demokracije. Kao i pravo na vlastiti izbor svakog čovjeka.

• kauch
  • kauch 3.11.2007. 13:46

I Deluxe, samo za informaciju... mogao sam imati djevojke i žene koje su bile želja mnogih muškaraca...

• |-2Delux'Element-|
  • |-2Delux'Element-| 3.11.2007. 13:50

joj ... price o demokraciji ne pusim. Demokracija je sve samo ne savrsena jer svatko u njoj ima pravo na sve,moze se sve jer narod bira , radi , provodi a to je zapravo anarhija ;) Demokracija ne postoji kao ni komunizam . Postoji ideja,koncentrat ali onaj produkt zapravo ne postoji.
    Kauch, mogao si imati zene .. i to ne bilo kakve nego zenske i pol a ti si izabrao decke .. A jebote ... uzas
    Ja sam ti reko,najbolje izadji van uhvati neku zensku i gotovo . jer ovo ti nije normalno frende..

• morpheus
  • morpheus 3.11.2007. 13:57

bolesno ili ne to je tak kak je, aliiko te ne sili da nas trpis, pogotovo ne na netu. zato rista, cienim tvoje misljenje, ali nadji nekog drugog davit. pusa

• |-2Delux'Element-|
  • |-2Delux'Element-| 3.11.2007. 14:02

Frende,ne trpim ja vas nikako. Pogotovo na netu. Imate svoj kutak interneta i tamo idite,iskorak.hr . Uskoro cete dobit i svoje mjesto za zivit,goli otok.hr ;)
    Pa eto momci,uzivajte u govnima
    Pozdrav!

• kauch
  • kauch 3.11.2007. 14:45

Pozdrav i tebi maleni... žalim te ubogi dječače... nisi ti kriv, ali nada još uvijek postoji...

• kauch
  • kauch 3.11.2007. 14:50

E dragi Delux-e, vrlo si proturječan... Član "Lijepo li je Hrvat biti". Lijepo, za svaku pohvalu. No, zašto onda ne pišeš na profilu na hrvatskom, nego se razbacuješ engleskim izrazima koje vjerojatno ne razumiješ? Poput: interesi:
    Managament
    aktivnosti:
    Promotion , Organisation , Extreme Sports , radim nesto oko PR managementa u Bakagi i tako :)"
    Ovako zvuči više "fancy"...? ah, to je riječ koju bi ti sigurno rado upotrijebio... upotrebljavajući takve izraze osjećaš se vrijednijim, boljim, pametnijim? Zabluda maleni, velika zabluda...

• |-2Delux'Element-|
  • |-2Delux'Element-| 3.11.2007. 16:40

Prvo,nisam ti ja dragi. Mene nemoj tako oslovljavat, necu ni ja tebe "pederu" i svi smo sretni i zadovoljni.
    Vidim da si mi procesljao profil od A do Ž! Svaka cast,ja tvoj nisam ni otvorio jer nemam potrebe zanimat se za nesto/nekog tko stoji iza slike za pasucci kavu ... Stavi slike pa mozemo pricat,ovako ,,.. mozda si samo neki klinjo zeljan zajebancije ...
    Proturjecan u svemu ... Clan sam i tvoje gay grupe a nisam gay ... zamisli. I jos slusam narodnjake a clan sam "lijepo li je hrvat biti" ! Ideees!
    Kad upises neku poslovnu skolu, ili kad odlucis baviti se ekonomijom (i granama ekonomije ), e onda ces shvatit da je HR jezik nesto sto izumire i da engleski izrazi kao promotion imaju slicno ali nikako isto znacenje kao na hrvatskom! Uzasno,znam,ali tako je.
    I da.. zvuci vise fancy!
    Onda.. jesi gay ili peder?
    e da... gay je vise fancy i vrijedniji ste!

• morpheus
  • morpheus 3.11.2007. 16:46

Vidim ja nas je Delux fakat delux izdanje kakvog svijet vec dugo nije vidio, obdaren mnostvom talenata, ima background, ide na VERN, pare nisu u pitanju, pa sad igra malog Boga na netu. Doista pohvalno nema kaj. Samo razina svijesti na razini dovdihalice kad je izasla na kopno. Sreća tvoja da društvo prihvaća takve tipove.
    E da super je biti protiv pedera, to ti daje viši smisao u životu i prikriva vlastitu prazninu, svaka čast. Križarski ratovi su vidim uzor našem malom junaku. Super je istjerivati vještice, pedere i onda ih peći na lomači ne? A to što voliš cure pikati u paksu to nema veze ili mijenjati ih ko čarape. Vjerujem da ovo zadnje ide u skladu s tvojim svjetonazorom ili si ti jedan od onih koji ce se uskoro vjencati tako da mozes varati zenu, bez braka ne mozes varati zenu ne..?
    Toliko od mene zauvijek. Ne da mi se trositi moje dragocjeno vrijeme na tebe. I.. da hvala Bogu da nisi neki administrator na netu , a kamoli predsjednik mjesne zajednice. Pusa

• kauch
  • kauch 3.11.2007. 16:51

nemoj morpheuse, pa mali je član zavičajnog kluba hercegovačkih studenata ali tako nečeg. A znaš da je to odskočna daska za bavljenje politikom :) (ovo je sad bilo sarkastično, nemam ništa protiv hercegovaca). Osim prema onima koji imaju stavove poput Delux-a.

• morpheus
  • morpheus 3.11.2007. 16:54

I have said.:) Ali vidis kauch ipak se nekaj dogadja ne malo adrenalina u krvotoku ne fali...
    I da nemoj vrijeđati Hercegovce ..;) jer i za njih moras imati neku razinu, bar u svijesti if you know what I mean