• MOANA
  • MOANA 8.3.2008. 18:08

Kao što se možda već da primjetiti skroz sam otvorena i tolerantna osoba.Na osuđijem nikog i ništa, osim ljudsku glupost i primitivizam....
    Zanima me što mislite o homoseksualnim osobama....
    Muškim,ženskim.....ne bitno....
    Smatrate li to bolešću, odabirom, genima.....
    Jaste li ikada upoznali homoseksualnu osobu......
    Ajde......pucajte :):)

• lampica2
  • lampica2 8.3.2008. 20:17

nemam ništa protiv njih,ne poznajem ih...jedino ih nemogu skužit...mislim ono pored toliko lijepih i sexy žena,njemu se sviđa muškarac i obrnuta...a to je valjda neki poremećaj u glavi...neznam kako bi to drugaćije rekla...fakat ih ne kužim..

• Kinder
  • Kinder 8.3.2008. 20:41

nije homoseksualizam vec homoseksualnost
    pazljivo sa izrazima

• bondy3
  • bondy3 9.3.2008. 03:04

Kaj znaći za ili protiv? Ako neko ima te sklonosti onda je on definitivno "za" Mi ostali koji se smatramo normalnima gledamo na to ovisno o intelektu.Meni to niš ne smeta,bitno je da se voli..

• GORAM
  • GORAM 9.3.2008. 04:35

Nemam takve sklonosti, ali ih pokušavam razumjeti. Imam metafizičko tumačenje kako to nastaje jer sam metafizičar po unutarnjem opredjeljenju, ali mi se sada neda pisati o tome.

NIsam za to da se takve ljude proganja ili osuđuje, to je pojava koja nas poziva da učimo o njoj i tako sagledamo jasnije i dublje fenomene ljudskog života.

Imam osjećaj da naše društvo ne pristupa tom fenomenu na dovoljno zrel način ... jer je snažno okrenuto materijalnim vrijednostima ... tj. duhovno nezrelo ...

Tolerancija, samilost, osjećaj za druge ... i razumijevanje su odlike humanog društva i tu ima mjesta za svakoga pa i za homoseksualne osobe ...

Sada da li je to prirodno, mislim da nije kao što ni kondomi nisu prirodni (iako ih svi danas koriste) jer da su prirodni rasli bi na drveću i da je homoseksualnost prirodna onda bi istispolne osobe mogle imati djecu kao i heteroseksualci ...

Dakle mislim da taj fenomen treba sagledati duhovno ... jer je to samo privremeno stanje sazrijevanja duše.

Ovo znači da vjerujem u reinkarnaciju i da mi je to potpuno normalno. Čovjek mijenja tijelo sve dok se duhovno ne usavrši a onda ulazi u viši oblik postojanja ... itd.

znači netko je u ovom životu homoseksulaac a u slijedećem je opet heteroseksualac itd. panta rei :)

nadam se da nikome neće zasmetati moje mišljenje jer nije napisano sa ciljem da omalovaži ili povriijedi ... to je samo moje mišljenje ...

:)

• shashe
  • shashe 9.3.2008. 12:15

homoseksualizam je bolest i ne osuđujem ih...

• rio-ri
  • rio-ri 9.3.2008. 12:18

sto vise pedera to vise zena za nas druge..a i strava šišaju..vidi moju zuru coece..j bravo bi se sakrio:):):)

• yulka
  • yulka 9.3.2008. 13:38

ljubav je ljubav...ljudi sve gledaju kroz sex,i u tome je problem...obično je argument ljudi koji ne vole homoseksualne osobe,zanimljivo uglavnom samo muškog spola dok ih dvije cure čak i napaljuju, "ne kužim kak se dva lika mogu *evit u guzicu"...za 21. st poprilično smo primitivni...

vjerujem da smo mi bezgranična svijest,duhovna bića,energija...kak god hoćete nazvat.....i kaj nismo onda po defaultu bez spola??

ma sad sam se samo naljutila:)...homofobija je bolest a ne homoseksualnost....to je barem moje skromno mišljenje

• MOANA
  • MOANA 9.3.2008. 13:57

Kinder nije derk nego se pas usro...jebiga bitno je da ste skužili , a dal je pravopisno točno bolim k.......
    Yulka slažem se sa tobom apsolutno....
    Na gledam to kroz sexs već kroz ljuvab, aona bi trebala biti ista kod svakoga. Bilo da volimo osobu istog spola ili suprotnog...
    Kaj se tiče sexsa točno...tipovi nemaju ništa protiv dvije ženske,ali ak su dva lika u igri mam im je muka...
    ali ipak, nećete vjerovati unatoč tome svmu koliko i muškarce pali pomisao da nekome uvale ili da im netko uvali kitu samo što o to nikada ne bi priznali...
    Shashe mislim da homosksualnost nije bolest....
    Ima ljudi posebno žena koje su heteroseksualne ali su bila povrjeđene sa strane muškaraca i priklonile su se ženskom spolu smatrajući da je tako bolje i da će dobivati više pažnje ,nježnosti i osječaja nego od bilo kojeg muškog.
    Također mi se ne sviđa kada osobe svrstavaju među homoseksualce zato što ima drugačije geste,manire,boju glasa...to pravilo ne postoji.
    Poznajem osobu za koju nitko ne bi rekao da je homić...
    Frajerčina je skroz....
    Stoga oprezno sa osudame...
    Rio-ri kaže više pedera ,više žena za normalne muškarce...
    Hm....nije ni svjestan da je danas skoro svaka druga žena bisexsualna i da bi lako ta njegova teorija mogla pasti u vodu :):):):):):)

• rio-ri
  • rio-ri 9.3.2008. 14:16

e to sto kazes da bi ga frajeri volili primit..neki i bi..zovemo ih pederi:):):)snaso bi se ja sa 2,3 bisexualke..kao dodatna oprema:):):)

• purgerica
  • purgerica 9.3.2008. 14:18

protiv... jer nije prirodno. da su svi homoseksualci ljudski rod bi propao.

• MOANA
  • MOANA 9.3.2008. 15:05

da rio ali one ne bi željele tebe..jer jezik nikad ne omane, a pimpek i tekako zana zakazat :):):)
    purgerica...ne kužim....pa uvijek se može začeti umjetno...

• GORAM
  • GORAM 9.3.2008. 15:35

mislim da ste promašili bit priče tijelo je tijelo ... a duh je duh ... toliko priče oko falusa i vagine a nema veće miline od ljubavi i tišine ...

tijelo bez ljubavi je samo leš ...
    ljudi koji se koncentriraju samo na tijelo postaju ludi i bolesni ... dokaz je svuda oko nas postanite istražitelji ...:)

• rio-ri
  • rio-ri 9.3.2008. 18:28

prije ce ped uspjet rodit,neg meni kita zakazat:):):)

• EyeVision
  • EyeVision 9.3.2008. 19:11

mi smo ljudi. točka. zašto se pedofilija ne osuđuje? to je kao normalno? mj dana u zatvoru i izađe van i siluje djecu dok svi šute a dok je gay pride onda se bacaju suzavci! dajte ljudima da zive!!

• MOANA
  • MOANA 9.3.2008. 21:55

EyeVision u pravu si....homosksualne osobe nikoga ne vrijeđaju i ne siluju...a pedofiličari...bem mu ...ja bi to benzinom polila i zapalila..
    rio-ri zakaj imam osječaj da ti već dugo nisi niš jebal....malo te hiće a????

• rio-ri
  • rio-ri 10.3.2008. 00:38

evo priznajem da nisam..suh sam cjeli tjedan..toliko sam se ulijenio od kad ne radim da cekam da mi neko pozvoni na vrata i pita da li sam za sevu:):):)

• Tika1810
  • Tika1810 10.3.2008. 01:39

to je neprirodno, no boli me tenisica ak se vole nek, ali kaj mi ide na ..... da su se razvikali okolo,nek šute i kenjaju i supač kaj sad moraju tu zmisljat nekakve gay parade, svašta

• MOANA
  • MOANA 10.3.2008. 20:10

hm...da,što se toga tiča mislim da je Tika u pravu...

• ----------JoSip---------
  • ----------JoSip--------- 11.3.2008. 10:12

nist protiv sve dok ne krenu posvajat djecu, odrzavat parade i još nešt... nek me se klone:):):)
    i oni su ljudi malo poremečeni,al ljudi....boli me briga nek se jebu gdje stignu:) hooseksualnost nije zabranjena, pa nek im bude...sam se nadam da ce brakovi ostat i dalje zabranjeni:)