• S Machina
  • S Machina 7.1.2013. 22:24

Nije da sam nesto tu bio aktivan, ali nisam bio godinu dana i sada se malo vratim, kada ono vidim da su samo neki lame frajeri ostali, sa nizim spikama no forumi o nogacu... pa se ja pitam - Sto je to bilo krivo sa trosjedom? Nije valjda da je i za to vlada kriva(iako mozda i jest)
    dajte vi koji ste ostali, ostavite malo komentare pa ce mozda netko napraviti i bolju stvar od ovoga

• Nu daj
  • Nu daj 8.1.2013. 12:25

Jedan od problema je taj jer se server uopće ne održava, ogroman broj neaktivnih profila, koliko su ljudi govorili dosta često puta bi dobili ban bez razloga i slične stvari.

• S Machina
  • S Machina 8.1.2013. 23:42

Istina. Ima hrpa problema u tih tehnickih stvari.
    A cini mi se da imaju problem opcenito kod vozenje ovog projekta. Kaoo da se nezna sto zele. Svasta su ubacili na hrpu sto se tice opcija, a nijedna nije razrazena da covjeka duze privlaci. Niti ima puno reklame pa nerazumijem kako im se isplati onda uopce imati.
    Mislim da je mogl imati potencijal da su se orijentirali bolje u odrezenijoj trzistu, kao sto su skolarci itd...

• 7180655
  • 7180655 23.1.2013. 12:56

pa neznas tko je onlajn nikakvog pregleda nema chata bez veze

• SoloIvan
  • SoloIvan 3.9.2013. 03:05

Tu su ljudi koji se skrivaju iza profila salju bezveze nekakve slike,prave se jako vazni,ludiraju se,a to su obicni jadnici koji u stvarnosti drugo nista nemogu,ovakve stranice su za njih raj da se prave i dokazuju

• Grofica Noći
  • Grofica Noći 29.9.2013. 23:19

Nije trosjed propao nego mu nedostaju neke opcije poput chata,likea i umrežavanja zašto ne bi trosjed recimo imao like i komentar opciju na domačim web portalima,pa da i mi Hrvati imamo svoj facebook.

• besplatnifilmovi
  • besplatnifilmovi 13.10.2013. 13:55

Kad bi se Facebook zatvorio ponovo bi ovaj portal proradio kad bi...
    Kad Bi Nestalo struje vise nista nebi bilo bitno
    Nebi gledali filmove, crtice, serije ali bi se vise druzili i u mraku bi bilo vise djece...

https:// www.facebook.com/movie2kblogspot

• miaoooo
  • miaoooo 22.12.2013. 16:32

Ovaj trosjed je sasvim ok, miran, malo stariji, pokoji feder mu fali, ali ne smeta. Ljudi dolaze i odlaze odavde, ili nađu, ili ne nađu publiku, ljubav, prijatelja..ovisi s kojim ciljem dođu... neki i ne znaju šta RADE TU... ;)

• malica
  • malica 8.1.2014. 13:53

bok svima, hoće li netko oživiti ovu stranicu?

• demijan
  • demijan 11.2.2014. 14:33

:)

• MAGARICA
  • MAGARICA 13.3.2016. 15:53

S Machina se zamara pitanjcem zaš je ovaj tros propal? esi kad videl trag aviona u oblacima?nesi-jesi
    a znaš onu? paranjem nosem po oblacima,e.sam u ovom slučaju je tak da kad šupak prdne, ostane trag smrada kao i poslije avionceka ,pa to više nebude nos nego obrazi vasih guzica

ššš.pozdravlja te Iris(ak'bas te zanimall)
    mog šupka miris

• Jules
  • Jules 25.11.2016. 00:00

A ja se tek registrirala..jbg

• Stiven Segal Bambam
  • Stiven Segal Bambam 25.11.2016. 05:32

a sad brzo vadi taj dudlavi prst a ni srednjak te neće baš obilato uspavati