EURONOGOMET / Bjeličin Union i petu utakmicu zaredom bez pobjede, talijanska senzacija kiksala protiv Udinesea

Image

Nekima bod odličan, nekima baš i nije

28.4.2024.
17:33
profimedia
VOYO logo

Berlinski Union kojeg s klupe vodi Nenad Bjelica i petu utakmicu zaredom nije uspio pobijediti. Na gostovanju kod Borussie Monchengladbach remizirali su bez pogodaka, ali i taj osvojeni bod vrlo im je važan u borbi za ostanak.

Image
U FORMI /

Ljubičićev šou u Ligi za prvaka: Petarda je započela i završila njegovim golovima

Image
U FORMI /

Josip Juranović odigrao je 86 minuta za klub iz glavnog grada Njemačke.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Union je sada 14. sa 30 bodova, a isto toliko ima Bochum koji se nalazi na 15. mjestu. Upravo te dvije momčadi odmjerit će snage u 32. kolu Bundeslige.

Kiks senzacije Serie A

Nogometaši Bologne i Udinesea igrali su 1-1 (0-1) u susretu 34. kola talijanskog prvenstva.

Gosti, koji se grčevito bore za ostanak, poveli su krajem prvog poluvremena golom Payera (45+1), ali domaći su iako s igračem manje u nastavku uspjeli poravnati kada je vratar Udinesea Okoye pogrešno procijenio let lopte nakon što je Saelemaekers (78) izveo slobodni udarac iskosa s lijeve strane.

Nikola Moro ostao je na klupi Bologne koja je četvrta na ljestvici sa 63 boda, dva manje od trećeg Juventusa, a pet više uz utakmicu više od pete Rome, dok je Antonio Tikvić ostao na klupi Udinesea koji je ostao u zoni ispadanja, 18. sa 29 bodova, odnosno dva manje od 15. Verone, 16. Frosinonea i 17. Empolija koji kasnije u nedjelju gostuje kod Atalante.