Bliži se početak prvenstva / Hajdukovci remizirali s Bjelorusima u posljednjoj pripremnoj utakmici u Beleku

Image

U natjecateljski pogon vraćaju se 3. veljače kad ih očekuje gostovanje u Osijeku

25.1.2019.
17:00
Ivo Cagalj/PIXSELL
VOYO logo

Splitski Hajduk odigrao je svoj posljednji pripremni susret u turskom Beleku gdje su se pripremali za nastavak sezone. Momčad Siniše Orešćanina u dvoboju protiv bjeloruskog Šahtjor Soligorska remizirala je rezultatom 1:1.

Prvi pogodak na utakmici zabio je Mijo Caktaš u 20. minuti. dok je izjednačujući pogodak za Bjeloruse zabio Elis Bakaj u 38. minuti.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Hajduk je tako s omjerom od dvije pobjede, jednim remijem i jednim porazom zaključio pripreme u Turskoj. Splitski "bili" slavili su protiv Dinamo Bukurešta i Šahtara iz Donjecka, izgubili od švicarski Grasshoppersa, a remizirali s Soligorskom.

U natjecateljski pogon vraćaju se 3. veljače kad ih očekuje gostovanje u Osijeku u 19. kolu Prve hrvatske nogometne lige.