Prva utakmica 5. kola nogometne Lige prvaka završila je podjelom bodova. U sklopu skupine G Zenit i Atletico Madrid remizirali su u St.

26.11.2013.
20:16
VOYO logo

Do ove utakmice Atletico je imao stopostotan učinak, a i sada su poveli golom Adriana iz kontrapada u 53. minuti.

Malo unutar suparničke polovice Raul Garcia je lijepo proigrao Adriana, a ovaj se kao metak sjurio ka suparničkom kaznenom prostoru i ondje mirno matirao suparničkog vratara.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Konačnih je 1:1, pokazalo se, u 74. minuti postavio Toby Alderweireld. Nakon ubačaja s desne strane pokušao je glavom izbiti loptu, ali joj je promijenio putanju u vlastiti gol. Lopta je u visokom luku pala pod samu gredu Thibauta Courtoisa koji ju nije uspio zaustaviti.

Zenit je ukupno gledano bio ambicioznija i bolja momčad, ali nije uspio doći do željena tri boda. Atletico je još ranije osigurao prolaz u osminu finala, kao i prvo mjesto skupine, dok Porto kasnijom domaćom pobjedom nad Austrijom ima priliku prestići Zenit na drugom mjestu.

Zenit St. Peterburg - Atletico Madrid 1-1 (Alderweireld 74-ag / Adrian 53) Porto - Austria Beč (20.45h)

Redoslijed: 1. Atletico Madrid 13, 2. Zenit 6, 3. Porto 4 (-1), 4. Austria Beč 1 (-1). Zenit St. Peterburg - Atletico Madrid 1-1 (Alderweireld 74-ag / Adrian 53) Porto - Austria Beč (20.45h)

Redoslijed: 1. Atletico Madrid 13, 2. Zenit 6, 3. Porto 4 (-1), 4. Austria Beč 1 (-1).