MAŠINA / Mierez protiv Gorice nezaustavljiv: Osijeku osigurao važna tri boda u borbi za Europu

28.4.2024.
19:07
Marko Prpic/PIXSELL
VOYO logo

U 32. kolu HNL-a Osijek je u gostima potpuno deklasirao Goricu rezultatom 3-0 i uzeo važna tri boda u borbi za Europu.

Image
HNL LUDILO /

Zgodne navijačice iskoristile sunčan dan i privukle pažnju na tribinama u Gorici

Image

Na prvi se gol čekalo tek do kraja prvog poluvremena, kada je Ramon Mierez u produžecima poveo za Osijek. Dominacija Osijeka tada se samo nastavila.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

U 51. minuti ponovno mrežu Gorice trese Mierez i povećava razliku, a utakmicu zaključuje svojim trećim golom u 80. minuti.

Bijelo-plavi su tom pobjedom osvojili važna tri boda u borbi za Europu i zadržali četvrto mjesto na tablici. S 48 bodova imaju četiri više od Lokomotive koja u nedjelju igra utakmicu s Rijekom.

Gorica je ostala na sedmom mjestu s 35 bodova i upisala treći poraz u nizu.

Na tablici je trenutno vodeći Dinamo sa 72 boda, jednim više od Rijeke, ali i utakmicom više. Treći je Hajduk sa 61 bodom.