KAD SVIRA RADIO... / Pašalić golom iz penala poveo Atalantu do pobjede

28.4.2024.
20:13
profimedia
VOYO logo

Veznjak hrvatske nogometne reprezentacije Mario Pašalić bio je strijelac prvog gola u 2-0 (1-0) pobjedi Atalante protiv Empolija u susretu 34. kola talijanskog prvenstva.

Image
EURONOGOMET /

Najugodnije iznenađenje Ligue 1 slavilo u utakmici s devet golova, u Austriji se smiješi senzacija

Image

Pašalić, koji je odigrao čitav susret, iskoristio je kazneni udarac u 42. minuti za svoj peti prvenstveni gol ove sezone. Konačni rezultat postavio je Lookman u 51. minuti.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Ovom pobjedom Atalanta je stigla na šesto mjesto sa 57 bodova, dva manje uz utakmicu manje od pete Rome koja drži posljednje mjesto koje vodi u Ligu prvaka sljedeće sezone, a koja je istovremeno odigrala 2-2 (0-0) na gostovanju kod Napolija.

U Napulju je Roma povela golom Dybale (59-11m) iz kaznenog udarca, Napoli je preokrenuo preko Olivere (64) i Osimhena (84-11m) da bi konačni rezultat postavio Abraham (88).