I U NJEMAČKOJ UZ DINAMO / U Leipzigu se žestoko navija za Modre: Gvardiol i Olmo pali u trans nakon spektakl u režiji Brune Petkovića

Image

Svi prate europske utakmice Dinama, pa tako i bivši igrači hrvatskog prvaka, Dani Olmo i Joško Gvardiol

24.8.2022.
22:30
Profimedia
VOYO logo

Dinamo se trenutno bori za Ligu prvaka te na svojem stadionu vode 2:0 nakon sat vremena igre. Modri su sjajno krenuli u uzvratni susret protiv Bodo/Glimta te su već u četvrtoj minuti poveli nakon malo sreće i pogotka Mislava Oršića.

Image
ZA PAMĆENJE /

Bruno Petković zabio jedan od najljepših euro pogodaka Dinama u novijoj povijesti: Naklonite se magiji plave 'devetke'

Image

A onda je u 35. minuti Dinamo povukao jednu polukontru, Bruno Petković je dao loptu na stranu do Ristovskog, a ovaj je krasno proigrao Dinamovu devetku.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Bruno je primio loptu, a potom prekrasno škaricama pogodio neobranjivo u kut gola Bodo/Glimta. Hrvatski napadač zabio je jedan od najljepših europskih pogodaka u novijoj povijesti Dinama. Uvjerite se i sami. OVDJE ga možete pogledati.

Image

Prati se i u Njemačkoj

A Modri se prate i u Leipzigu. Naime, dvojac RB Leipziga i bivši igrači Dinama, Joško Gvardiol i Dani Olmo, zajedno prate europske epizode hrvatskog prvaka. Španjolski reprezentativac na svojem je Instagram profilu podijelio story. Vidi se kako kod kuće uživa s Gvardiolom i prati svoj bivši klub.