Dinamo se u dvije minute ustao iz 'mrtvih'!

Nogometaši Zagreba su u uzvratu polufinala Kupa poveli protiv Dinama, no Leko i Krstanović su u dvije minute preokrenuli rezultat i tako Modre ipak odveli u finale!

17.4.2012.
19:27
VOYO logo

ZAGREB: Vidaković - Pelaić, Pavlović, Oršulić, Štiglec - Štrok (Šovšić 54), Trebotić, Zadro - Abdurahimi, Jurendić (od 69. Dedić), Medić (od 75. Mitrović).

DINAMO: Kelava - Vrsaljko, Vida, Tonel, Pivarić - Leko, Badelj - Sylvestr, Sammir, Kovačić (od 61. Tomečak) - Krstanović.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Strijelci: 1:0 - Medić (33), 1:1 - Leko (78), 1:2 - Krstanović (79) KRAJ UTAKMICE! Dinamo je ipak uspio preokrenuti rezultat i plasirati se u finale Kupa u kojem će igrati s pobjednikom dvoboja između Cibalije i Osijeka

90'+3 -Badelj je isprobao udarac s 20-ak metara, ali lopta odlazi pokraj gola

90' - Igra se sudačka nadoknada, četvrti sudac je pokazao četiri minute

78' - Preokret u Kranjčevićevoj! Prvo je Leko u 78. zabio za izjednačenje, a Krstanović minutu kasnije za preokret. Dinamo vodi s 2:1 i nalazi se pred plasmanom u finale!

Dinamo je izjednačio nakon što su Leko i Krstanović odigrali dupli pas pa je veznjak prebacio domaćeg vratara, a Krstanović je preokrenuo rezultat nakon proigravanja Tomečaka kada je primio loptu u sredini i zatresao mrežu za vodstvo.

76' - Kelava je imao sreće. Išao je driblati Mitrovića koji mu je zamalo ukrao loptu

73' - U istoj minuti prijeti i Zagreb! Abudarhimipuca s vrha šesnaesterca, ali lopta odlazi pokraj gola.

73' - Alispahić je dobro proigrao Sammira, no obrana Zagreba je dobro reagirala

71' - BBB-i su ubacili baklju na travnjak, no utakmica se nastavila

67' - Zagreb je zabio pogodak, ali je dosuđeno zaleđe.

65' - Neuspjeli kontranapad Zagreba. Šovšić je prejako centrirao za Pelajića

60' - Alispahić je zaprijetio iz daljine s desne strane, Vidaković brani

52' - Sammir puca iz slobodnog udarca, Vidaković odbija preko gola

49' - Badelj je pucao s desetak metara, ali lopta odlazi pokraj gola

POČEO JE NASTAVAK UTAKMICE!

KRAJ PRVOG POLUVREMENA!

43' - I dalje traje pritisak Dinama. Sylvester je pronašao Krstanovića, ali Vidaković brani

42' - Sylvestr je pucao nakon kornera Sammira, a Vidaković odbio loptu u gredu

41' - Krstanović primio loptu u šesnaestercu, ali braniči Zagreba izbijaju loptu

33' - Goool! 1:0 za Zagreb! Abdurahimi je nabacio s desne strane, a ispred Kelave se snašao Medić koji je zabio za vodstvo Pjesnika!

31' - Opet je Sammir isprobao udarac s 25 metara, ali puvao je daleko od gola

24' - Sammir izveo slobodan udarac s 30 metara, ali ravno u ruke Vidakovića

16' - Štrok pokušao iz daljine, ali njegov udarac je zaustavio Kelava

10' - Dinamo dominira tijekom prvih desetak minuta