NEVJEROJATNI BENZEMA / Zabio dva gola u neprijateljskoj utvrdi u tri minute: Prvi je čudesan, baš za TV špice; Gledat ćete ga više puta, garantirano

Image

Karim Benzema u sedam minuta pokazao moć na teškom gostovanju kod Athletic Bilbaoa

22.12.2021.
22:41
Profimedia
VOYO logo

Nevjerojatni francuski napadač Karim Benzema u srijedu navečer ponovno je odigrao utakmicu u kojoj je bio najbolji nogometaš Reala na terenu, a ovoga puta mu je za demonstraciju moći i oduševljavanje nogometnog svijeta, trebalo samo sedam minuta.

Tekst se nastavlja ispod oglasa

Povećali prednost

U zaostalom dvoboju Primere Real Madrid je, bez bolesnog Luke Modrića, pobijedio u Bilbaou Athletic s 2-1 i povećao svoje vodstvo na tablici prvoligaških momčadi.

Naime, već do 7. minute Real Madrid je imao 2:0 vodstvo na teškom gostovanju kod Athletic Bilbaa, a oba gola postigao je opasni, ubojiti Benzema, koji je u životnoj formi. Real iz Madrida u Baskiji je, inače, najomraženiji klub, stoga je za njih ovo jedno od najtežih gostovanja, neprijateljski teren u pravom smislu te riječi...

Image
ATLETICO SE POSKLIZNUO /

Prosječna momčad preokretom do iznenađenja: Prvaci sve dalje od obrane titule

Image

Realov golgeter uopće nije bio impresioniran atmosferom. Francuz je ove sezone u La Ligi zabio 15 pogodaka, a posljednja dva primio je Bilbaov vratar Julen Agirrezabala. Posebno je impresivan prvi kod kojeg je Baskijac bio potpuno nemoćan. Primio je loptu mekano Benzema na 15 metara na lijevoj strani, iz kosa, te fantastičnom putanjom, desnicom u kojoj ima valjda radar za gol, zabio. OVDJE pogledajte prvi Benzemin supergol.

Sancet zabio za Bilbao u 10.

OVDJE možete vidjeti sjajnu akciju Reala i završnicu Benzeme.

U 10. minuti je, pak, za domaće pogodio Sancet. U preostalih 80 minuta igre na San Mamesu nije bilo golova i klub iz Madrida je ubilježio važnu pobjedu na vrućem gostovanju.

Real sada ima 46 bodova, osam više od drugoplasirane Seville, dok je Athletic 10.s 24 boda.

1. Real Madrid 19 14 4 1 41:16 25 46
  2. FC Sevilla 18 11 5 2 29:13 16 38
  3. Betis Sevilla 18 10 3 5 32:21 11 33
  4. Rayo Vallecano 18 9 3 6 26:18 8 30
  5. Atletico Madrid 18 8 5 5 29:22 7 29
  6. Real Sociedad 18 8 5 5 20:20 0 29
  7. FC Barcelona 18 7 7 4 29:22 7 28
  8. Valencia 18 7 7 4 30:26 4 28